Hakkımızda

about-us-1

Yaklaşımlarımız

Kendimize söylediklerimizi yazmaya çalışıyoruz, yani iç dünyamızda neyi nasıl düşünüyor ve hayal ediyorsak öyle paylaşmaya çalışıyoruz, böylelikle aynı şeylerden bahsetsek bile özgün içerik üretmiş oluyoruz. Ayrıca bütün olayları bir kurgu ile derliyoruz bu yüzden yazımızda ki bütün kişi ve kurumlar hayal ürünüdür. Her şey hayal ürünü, melodiler duyulmamış olunca kar amacı gütmeyen politikamız sayesinde bir çok olaya objektif yaklaşabileceğimizi umuyoruz.

Paylaşımlarımız da herhangi bir sakıncalı içerik barındırmamaya özen göstersek bile hitap ettiğimiz yaş kısmının 18 ve üzeri olduğunu düşünüyoruz.

  • 18 yaşından küçük veya bir çok konuda hassas mısınız? Üzülmeyin konseptimiz herhangi sakıncalı olabilecek bir içeriği sizinle karşılaştırmadan önce uyarı verecek veya sansürleyecektir.

Hikayemiz

Heard melodies are sweet, but those unheard are sweeter. John Keat

Editörümden bu mısrayı duyduğumda vaaay çok iyi dedim, güzel bir söz öğrenmiştim ama iç dünyamda hissettiklerim daha fazlasıydı ve editörüme evet bir site açalım duyulmamış melodileri canlandıralım dedim sadece bizde bu kadarsa dünyada ne kadar fazla… Düşünüyorum da duyulmamış o kadar melodi var ki..

Bu yazıyı siteyi kurduktan 2 ay sonra yayımlıyorum editörüm manga okuyor bende bir şeyler atıştırıyorum kuru kuru hikayemizi doldurmak istemedim bu sayfa kimselerin önem vermediği bana göre çok önemli sayfalardan birisi ama olması içinde olmayan şeyler ile süslemek bana göre değil ayrıca birinci şahıs anlatımıma bakmayın burası bireysel bir sayfa değil ben yazılımcı olarak daha çok işin teknik kısmındayım ve bizim işin en güzel kısmı çalışırken şımarma payının hak görülmesi. Lafı da çok uzatmadan mini kadromuzu mini tanıtımla sunalım..

Ekibi Tanıyın

Shikamaru Nara

Kurucu bütün işleri zahmetli bulup, zamanının çoğunu araştırma geliştirmeye ayırır.

Hinata Hyūga

Editör ve yetenekleriyle herkesi hayrete düşürür ayrıca kendisine has gözlem ve titizlik yöntemleri tartışmasız onu en iyi yapar.

Udon Ise

Sosyal Medya Yöneticisi konu bilginin toplanması veya yayılması ise eline kimse su dökemez.

 

Sonraki adımlar…

Bizim hakkımızda merak ettiğiniz ve sormadığınız sorularınız mı var?  3 ters S ile sizi Ƨıkça Ƨorulmayan Ƨorular  sayfasına yönlendirelim.

Ƨıkça Ƨorulmayan Ƨorular için tıklayın 

Kapalı